Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi Size Ne Kazandırır ?

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmanızı sağlayarak, pazarlama faaliyetlerinizi hızlandırır. Doğru stratejiyle, daha çok potansiyel müşterinin ilgisini üzerinize çekebiliriz. Sizin için gerekli olan sosyal ağlarda yer almanızı ve büyümenizi sağlayabiliriz.

Hedef Kitle ve Rakip Analizinizi Sunabiliriz

Ürün veya hizmetleriniz için doğru hedef kitleyi belirleyebilir ve pazarlama faaliyetlerinizi buna göre yönlendirebiliriz. Rakiplerinizi analiz ederek, yönünüzü çizebilirz.

İçeriklerinizi Hazırlayabiliriz

Ürünlerinize ve hizmetlerinize yönelik görsellerinizi, videolarınızı ve yazılı açıklamalarınızı hazırlayabiliriz. Ürün fotoğraflarınızı çekebilir ve düzenleyebiliriz.

Paylaşımlarınızı Planlayabiliriz

Markanıza, bütçenize ve hedef kitlenize uygun biçimde paylaşımlarınızı planlayabiliriz. İlgili ay içerisinde kaç paylaşım yapılması gerektiğini ve paylaşım yapılacak saatleri organize edebiliriz.

Aylık Raporlama Sunabiliriz

Sosyal medya platformlarında ilgili ay içerisinde markanız hakkında konuşulanlar, yapılan paylaşımlar ve geri dönüşleri hakkında detaylı raporunuzu sunabiliriz.

Sosyal Medya Hesaplarınız için Etkileşim Takibi

Sosyal medya hesaplarınıza yorum veya mesaj yoluyla gelen soruları sizin için cevaplayabiliriz. Anlık takip ve hızlı geri dönüş sizin için en iyi hamle olacaktır. 7/24 takip ekibimizden istediğiniz saat aralığını seçerek destek alabilirsiniz.