E-Ticaret ile satış yapmak istiyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, beraber başlayalım.

Tam Kapsamlı E-Ticaret Eğitimi ve Kurulumu Paketi Ocak Ayı Boyunca 12.500 TL ve Her Ay 3 Kadın Girişimciye Özel 9.500 TL

Sizler için web sayfanızı ve pazar yerleri kurulumlarınızı yapıyoruz. Gerekli tüm eğitimleri verirken, 1 ay boyunca ücretsiz danışmanlık sağlıyoruz.

İlk online toplantımızı size de uygun bir saatte organize ederek, satmak istediğiniz ürünler hakkında konuşuyoruz. Bu süreçte ilerlememiz gereken size özel yolu birlikte belirliyoruz. Firma kuruluşunuz yoksa firma kuruluşu için gerekli adımları konuşuyor, ihtiyacınız varsa sizi muhasebecimizle buluşturuyoruz.

Marka kimliğinizi oluşturup, gerekli web sayfası kurulumu, pazar yerleri açılışı gibi adımlarınızı tamamlıyoruz.

4 hafta boyunca haftada 2 gün sürecek online canlı eğitimlerle e-ticaret sürecinizi nasıl yürüteceğinizi öğreniyorsunuz.

Modern Digital Marketing Agency Instagram Post (2)
Nereden başlayacağınıza siz karar verin.
Şahıs şirketi kurarak, dilediğiniz ürünleri satabilirsiniz. Bu ürünler ürettiğiniz veya üreticilerden toptan satın alıp, perakende satışa sunacağınız ürünler olabilir.
El yapımı ürünleriniz varsa, evden üretim yapıyorsanız, şirket kurma zorunluluğu olmadan kendi sayfanızdan ve pek çok platformdan satış yapabilirsiniz.
Stoksuz satış yapabilirsiniz. Dilerseniz bizim stoğumuzda yer alan ürünleri, dilerseniz stoksuz satış desteği veren farklı firmaların ürünlerini satışa sunabilirsiniz. Bir yandan toptan alıp satacağınız veya ürettireceğiniz ürünleriniz için çalışmaya başlayabilirsiniz.
Karar vermekte zorlanıyorsanız, iletişime geçerek, merak ettiğiniz tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz.
Red Modern Minimalist Digital Marketing Agency Instagr
Paketi Satın Aldığınızda Nelere Sahip Olacaksınız ?
Kendi belirleyeceğiniz isme sahip web sayfası: örneğin www.seneminetekleri.com.tr
Markanıza ait sosyal medya hesapları: Instagram, Facebook ve benzeri.
Sattığınız ürüne ve şirket durumunuza uygun pazar yerleri açılışı: Trendyol, Hepsiburada, Dolap, Gardrops, Pazarama, Çiçeksepeti, Getir ve benzeri
Tam Kapsamlı Eğitim.

Black & Yellow Minimalist Digital Marketing Instagram

Hangi platformda hangi ürünler daha çok satıyor ?

Fiyatlandırmayı nasıl yapmalısınız ? Stok takibini nasıl yapacaksınız ? Toptan ürün satın alabileceğiniz firmalar hangileri ?
Banner, slider, reklam kreatifleri nelerdir, ne için gereklidir ? Hangi programda, nasıl hazırlayabilirsiniz ?
Sosyal medya hesabınızda dikkat etmeniz gerekenler nelerdir ? Hangi hareketlerden kaçınmalısınız ? İçerik planlamasını nasıl hazırlamalısınız ?
Pazar yerlerinde dikkat etmeniz gereken hususlar nelerdir ? Hesaplamalar nasıl yapılır ? Kaçınmanız gereken hareketler nelerdir? Mağaza puanı nasıl düşer ve nasıl yükselir ?
Fatura keserken dikkat etmeniz gerekenler nelerdir ? Hangi platformları bu amaçla kullanabilirsiniz ?
Web sayfanıza nasıl ürün yükleyebilirsiniz ? Görsel alanları nasıl yönetebilirsiniz ?
Tüm bu soruların ve çok daha fazlasının cevabını alabileceğiniz eğitimlerimizin yanı sıra 1 ay boyunca whatsapp üzerinden bize istediğiniz an, istediğiniz soruyu yöneltebilir, ihtiyaç halinde telefonla iletişime geçebilirsiniz.